Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Kriauklės ilgis | 750 mm |
|---|---|
| Kriauklės plotis | 460 mm |
| Kriauklės kameros gylis | 195 mm |
| skylė baterijom: | Taip |
| medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Spalva: | juodas metalas |
| Komplekte su kriaukle: | tarpinė, sifonas su koštuvu, tvirtinimo kabliukai, Maišytuvas virtuvės, Indų skysčio dozatorius , dangtelis, Nusausintuvas |
| Drenažo angos skersmuo: | 90 mm |
| Kamštienos variantas: | su perpildymo anga, su filtru |
| Sifono tipas: | Virtuvė, su galimybe prijungti indaplovę |
| Garantija: | Plieninei konstrukcijai – 120 mėn., kitiems elementams – 24 mėn |
| Gamintojas: | Rea |
Įvertinkite eleganciją ir modernumą savo virtuvėje dėl itin pažangaus sprendimo – daugiafunkcės išmanios vienos dubens plautuvės Alonzo. Tai profesionalus įrankis, kuris pakeis jūsų kasdienius įpročius, derindamas aukščiausią kokybę su išskirtiniu funkcionalumu. Patvaraus nerūdijančio plieno su inovatyvia nano danga naudojimas užtikrina puikų atsparumą ir palengvina kasdienę priežiūrą.
Pasirinkite Alonzo virtuvinę plautuvę ir mėgaukitės absoliučiu komfortu bei profesionalia pagalba kasdienėse buities užduotyse. Kokybės garantija ir tvirta konstrukcija daro ją geriausia investicija į patogumą ilgiems metams.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)