Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Spalva: | Šlifuotas varis |
|---|---|
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas, Žalvaris, ABS |
| Baterijos Tipas: | Vienos rankenos |
| Montavimo būdas: | Paviršinis montavimas |
| Aukščio reguliavimas: | Taip |
| Min. aukštis | 945 mm |
| Maks. aukštis | 1340 mm |
| Vonios snapelis: | Taip, pasukama |
| Slėgio reguliavimas: | Taip |
| Anti-Calc sistema: | Taip |
| Dengimo technologija: | PVD |
| Jungčių atstumas | 150 mm |
| Garantija: | 24 mėnesių |
| Gamintojas: | Rea |
Dušo komplektas „Rea Arcos“, šlifuoto vario apdailos (Brushed Copper) – tai pasiūlymas šiltų metalo spalvų ir originalaus dizaino gerbėjams. Šis unikalus atspalvis suteikia vonios kambariui jaukumo ir prabangos, puikiai dera su betonu, akmeniu ar natūraliu medžiu. „Arcos“ komplektas sujungia tvirtą metalinį pagrindą su lengvais dušo elementais, sukuriant puikiai subalansuotą sistemą.
„Rea Arcos Brushed Copper PVD“ – tai komplektas, įrodantis, kad pažangios technologijos gali derėti su prabangiu stiliumi. Puikus sprendimas tiek dušo kabinoms, tiek vonioms su sienele.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)