Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Spalva: | Šlifuotas auksas |
|---|---|
| Medžiaga: | Žalvaris, ABS |
| Baterijos Tipas: | Termostatinis |
| Montavimo būdas: | Paviršinis montavimas |
| Aukščio reguliavimas: | Taip |
| Min. aukštis | 800 mm |
| Maks. aukštis | 1400 mm |
| Vonios snapelis: | Ne |
| Slėgio reguliavimas: | Taip |
| Anti-Calc sistema: | Taip |
| Dengimo technologija: | PVD |
| Jungčių atstumas | 150 mm |
| Garantija: | 5 lat |
| Gamintojas: | Rea |
Įneškite į savo maudymosi zoną prabangos ir modernios geometrijos dvelksmą su dušo komplektu Rea Atrium, kurio apdaila – šlifuotas auksas. Tai idealus rafinuoto stiliaus ir bekompromisės funkcionalumo derinys, kuris pakeis kiekvieno vonios kambario interjerą. Komplektas pasižymi išraiškingu, kvadratiniu lietaus dušo galvos, rankinio dušo ir maišytuvo dizainu, todėl yra puikus pasirinkimas glamour, moderniam ir lofto stiliaus interjerui, kuriame auksas tampa elegantišku, šilumą suteikiančiu akcentu.
Rea Atrium komplektas yra ne tik sanitarinis įrenginys, bet pirmiausia papuošalas jūsų vonios kambariui. Dėl naudojamos PVD dangos satininė, šlifuota aukso struktūra atrodo itin kilniai ir yra lengvai prižiūrima, nepalikdama matomų vandens lašų pėdsakų. Pasirinkdami šį modelį, renkatės prabangą ir funkcionalumą, kuris kasdien džiugina namiškių akis.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)