Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Spalva: | Šlifuotas auksas |
|---|---|
| Medžiaga: | Žalvaris, ABS |
| Baterijos Tipas: | Termostatinis |
| Montavimo būdas: | Paviršinis montavimas |
| Aukščio reguliavimas: | Taip |
| Min. aukštis | 890 mm |
| Maks. aukštis | 1240 mm |
| Vonios snapelis: | Ne |
| Slėgio reguliavimas: | Taip |
| Anti-Calc sistema: | Taip |
| Dengimo technologija: | PVD |
| Jungčių atstumas | 150 mm |
| Garantija: | 5 lat |
| Gamintojas: | Rea |
Įvertinkite eleganciją ir modernumą savo vonios kambaryje su virštinkiniu dušo komplektu su termostatu Avanti, turinčiu Brushed Gold apdailą. Tai puikus stiliaus ir funkcionalumo derinys, kuris sužavės kiekvieną vartotoją. Pagamintas iš geriausių medžiagų, REA dušo komplektas ne tik pabrėš jūsų vonios kambario dizainą, bet ir užtikrins patikimumą bei ilgaamžiškumą metams.
Virštinkinis dušo komplektas su termostatu Avanti Brushed Gold – tai pasirinkimas vertinantiems komfortą ir modernų dizainą. Tobuli kiekvienoje detalėje REA sprendimai taps prabangia jūsų interjero puošmena. Dėl tvirtos konstrukcijos ir aukštos kokybės komponentų galite būti tikri, kad jis tarnaus ilgus metus.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)