Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Tipas: | Fiksuotas |
|---|---|
| Medžiaga: | Aliuminis , Grūdintas stiklas |
| Spalva: | Šlifuotas varis |
| Plotis | 800 mm |
| Aukštis | 1400 mm |
| Stiklo storis | 8 mm |
| Stiklo spalva: | Permatomas |
| Segmentų skaičius: | 1-sparnas |
| Gamintojas: | Rea |
Pakelkite savo vonios kambario dizainą į aukštesnį lygį su „Travis“ vonios sienele, kurios apdaila – šlifuotas varis. Jos unikali, lanko formos išvaizda laužo tiesių linijų schemą, įnešdama į interjerą subtilumo ir prabangaus charakterio. Puikiai skaidraus stiklo ir šilto, tauraus vario atspalvio derinys daro maudymosi zoną pagrindiniu kompozicijos akcentu, išlaikant lengvumą ir vizualų erdvumą.
Vonios sienelė „Travis Šlifuotas Varis“ – tai REA prekės ženklo produktas, kuriame drąsus dizainas derinamas su aukščiausiu funkcionalumu. Tai idealus sprendimas ieškantiems „wow“ efekto savo vonios kambaryje, išlaikant ilgaamžiškumą ir patogumą naudoti daugelį metų. Pasirinkę šį modelį, įgaunate prabangų priedą, kuris pabrėžia aukštą jūsų interjero standartą.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)