Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Kriauklės ilgis | 440 mm |
|---|---|
| Kriauklės plotis | 620 mm |
| Kriauklės kameros gylis | 170 mm |
| skylė baterijom: | Taip |
| medžiaga: | Granitas |
| Spalva: | dėmėtai smėlio spalvos |
| Komplekte su kriaukle: | tarpinė, sifonas su koštuvu, tvirtinimo kabliukai, Maišytuvas virtuvės, Indų skysčio dozatorius |
| Drenažo angos skersmuo: | 90 mm |
| Kamštienos variantas: | su perpildymo anga, universalus, su filtru |
| Sifono tipas: | Virtuvė, su galimybe prijungti indaplovę |
| Garantija: | Konstrukcijos sandarumui 120 mėn., kitiems elementams – 24 mėn |
| Gamintojas: | Rea |
“Nils” plautuvės komplektas kartu su pridedamais priedais yra atsakas į augančius klientų lūkesčius dėl aukštos kokybės virtuvės sanitarijos sektoriuje. Nesenstanti forma, aukščiausios klasės medžiagų ir technologijų naudojimas, puikus dizainas ir naudojamų sprendimų suderinamumas užtikrina puikų galutinį rezultatą ir užpildo bet kokią virtuvės erdvę. Galimi įvairūs spalvų variantai.
Į komplektą įeina vieno dubens konglomeratinė kriauklė, maišytuvas su keramine galvute, ploviklio dozatorius, rankinis vandens sifonas, nuotekų rinkinys su galimybe prijungti skalbimo mašiną arba indaplovę.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)