Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Vonios tipas: | Įmontuojama |
|---|---|
| Spalva: | balta |
| Medžiaga: | akrilas |
| Aukštis | 560 mm |
| Ilgis: | 1200 mm |
| Plotis (mm) | 700 mm |
| Įskaitant: | sifonas + kištukas kilk-klak |
| Garantija: | 24 mėnesių |
| Gamintojas: | Rea |
Įvertinkite modernų minimalizmą ir patikimumą su stačiakampė akrilo vonia Gloria, turinčia White Gloss apdailą. Tai idealus modelis, skirtas individualiam apdailinimui, kuris sujungia prabangią estetiką su didžiausiu patvarumu ir puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis.
Akrilo vonia Gloria – tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina funkcionalumą ir elegantišką dizainą maudymosi zonoje. Tvirta, sustiprinta konstrukcija bei modernus dizainas užtikrina, kad šis gaminys atitiks aukščiausius reikalavimus.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)