Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
- mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų
| Vonios tipas: | kampinis |
|---|---|
| Spalva: | balta |
| Medžiaga: | akrilas |
| Aukštis | 580 mm |
| Ilgis: | 1500 mm |
| Plotis (mm) | 740 mm |
| Įskaitant: | sifonas + kištukas kilk-klak |
| Garantija: | 24 mėnesių |
| Gamintojas: | Rea |
Atraskite naują atsipalaidavimo apibrėžimą su 150 cm ilgio prie sienos montuojama kampine vonia Bellanto Slim. Subtili, grakšti jos forma su charakteringais plonais Slim kraštais suteikia voniai itin lengvą ir modernią išvaizdą. Tai puikus minimalistinio dizaino ir maksimalaus maudymosi komforto derinys.
Bellanto Slim vonią galima rinktis kairįjį arba dešinįjį variantą, todėl ji puikiai tiks jūsų vonios kambario išplanavimui. Pasirinkę REA prekės ženklo gaminį, renkatės aukščiausią kokybę ir dizainą, kuris niekada neišeina iš mados.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)