Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Montavimo būdas: | Ant stalviršio |
|---|---|
| Medžiaga: | Sanitarinė keramika |
| Spalva: | Akmens imitacija |
| Apdaila: | Matinis |
| Ilgis | 480 mm |
| Plotis | 345 mm |
| Aukštis | 135 mm |
| Gylis | 105 mm |
| Forma: | Ovalus |
| Skylė baterijom: | Ne |
| Perpildymo anga: | Ne |
| Gamintojas: | Rea |
Atraskite unikalų natūralios elegancijos ir modernios formos derinį su ant stalviršio statomu praustuvu „Rea Amelia Travertine Classic“. Jo unikalus raštas, ištikimai atkartojantis klasikinį travertiną, suteikia vonios kambariui šiltą, organišką atmosferą, paversdamas praustuvo zoną tikru dizaino šedevru. Pagamintas iš aukščiausios kokybės sanitarinės keramikos, šis praustuvas sujungia prabangią akmens išvaizdą su šiuolaikinių medžiagų patvarumu ir lengva priežiūra.
Praustuvas „Rea Amelia Travertine Classic“ yra idealus pasirinkimas ieškantiems ilgaamžių ir vizualiai įspūdingų sprendimų. Pasirinkę šį modelį, investuojate į nesenstantį stilių ir funkcionalumą, kuris suteiks jūsų interjerui ramybės ir harmoningos gamtos pojūtį.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)