Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE083-CP 40cm GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Plotis (mm) | 420 mm |
| Aukštis (mm) | 770 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | netaikoma |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | 4 |
| Naudotas siūlas: | E14 |
| Šviesos spalva: | priklauso nuo lemputės |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Ne |
| Energijos klasė: | A |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | 40W |
| Galia: | 4x40W |
| Gamintojas: | Toolight |
Išskirtinis pakabinamas šviestuvas – tai unikalus drąsaus dizaino ir klasikinio spindesio derinys. Originali konstrukcija su rėmu Gold ir kriauklės formos stiklo elementais sukuria itin efektingą kompoziciją, kuri taps išraiškinga svetainės, miegamojo ar stilingo valgomojo puošmena.
Šviestuvas, kurio skersmuo yra 40 cm, žavi detalių gausa. Viršutinę karūnos dalį puošia pakaitomis išdėstytos skaidraus ir dūminio stiklo kriauklės, o šviestuvo apačią formuoja pailgų kristalų kaskada. Apgalvotas stiklo išdėstymas gražiai laužia spindulius, suteikdamas interjerui prabangos charakterį ir intriguojančius atspindžius.
Šviestuve įrengti 4 šviesos taškai, kurie užtikrina optimalų ir tolygų erdvės apšvietimą. Elegantiškos grandinės Gold naudojimas ne tik užbaigia juvelyrinę estetiką, bet ir leidžia patogiai reguliuoti šviestuvo pakabinimo aukštį.
Tai stilingas ir itin dekoratyvus apšvietimas, apjungiantis tvirtas medžiagas su nebanalia modernaus „glamour“ estetika, suteikiantis kiekvienam interjerui išskirtinę, prestižinę atmosferą.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)