Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE094-CP 60cm Gold |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Plotis (mm) | 620 mm |
| Aukštis (mm) | 175 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 800 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | netaikoma |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | 6 |
| Naudotas siūlas: | E14 |
| Šviesos spalva: | priklauso nuo lemputės |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Ne |
| Energijos klasė: | A |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | 40W |
| Galia: | 40W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Išskirtinis pakabinamas šviestuvas – tai tobulas modernaus dizaino ir prabangaus spindesio derinys. Konstrukcija, pagrįsta auksiniu metaliniu rėmu ir kristalais, sukuria nepaprastai efektingą kompoziciją. Gerai apgalvotas kristalų išdėstymas gražiai laužia šviesą, suteikdamas interjerui prestižinį charakterį.
Dėka 6 šviesos taškų su E14 lizdu, šviestuvas užtikrina optimalų, tolygų erdvės apšvietimą. Galimybė montuoti bet kokias lemputes su E14 lizdu leidžia laisvai pasirinkti pageidaujamą šviesos spalvą ir galią.
Pakabinamas šviestuvas yra su metaliniais lynais, kurie garantuoja konstrukcijos stabilumą ir leidžia patogiai reguliuoti pakabinimo aukštį. Šis modelis puikiai pakeis elegantiškos svetainės, valgomojo, miegamojo, taip pat viešbučių ar restoranų erdvių dekorą.
Tai stilingas ir funkcionalus apšvietimas, jungiantis tvirtas medžiagas su nesenstančia modernaus „glamour“ estetika, tapdamas išraiškingu, juvelyriniu bet kurio šiuolaikinio interjero akcentu.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)