Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE100-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Plotis (mm) | 600 mm |
| Aukštis (mm) | 380 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 440 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | netaikoma |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | 9 |
| Naudotas siūlas: | E14 |
| Šviesos spalva: | priklauso nuo lemputės |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Ne |
| Energijos klasė: | A |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | 40W |
| Galia: | 9x40W |
| Gamintojas: | Toolight |
Išskirtinis pakabinamas šviestuvas – tai harmoningas modernaus dizaino ir klasikinio kristalų spindesio derinys. Apvali 60 cm skersmens konstrukcija su rėmu Gold ir kaskada išdėstytais stiklo elementais sudaro nepaprastai įspūdingą visumą, kuri taps centriniu erdvios svetainės, valgomojo ar elegantiško miegamojo akcentu.
Šviestuvas turi 9 šviesos taškus su E14 lizdu, kurie užtikrina stiprų ir tolygų apšvietimą net didesnėse erdvėse. Stiklo detalės gražiai laužia šviesą, suteikdamos interjerui prabangų charakterį. Visas šviestuvas pakabintas ant grandinės, paslėptos elegantiškame Gold gaubte, kuris garantuoja stabilumą ir vientisą, rafinuotą estetiką.
Galimybė naudoti bet kokias lemputes su E14 lizdu suteikia visišką laisvę renkantis šviesos spalvą ir galią, idealiai pritaikant jas prie savo poreikių. Tai stilingas ir funkcionalus apšvietimas, jungiantis tvirtas medžiagas su modernaus „glamour“ stiliaus juvelyrine estetika, suteikiančia interjerui išskirtinę, prestižinę atmosferą.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)