Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE074-1CP 50cm |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Plotis (mm) | 500 mm |
| Aukštis (mm) | 190 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1050 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | auksas, skaidrus |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 3000K, 6000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 60W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas , light color change |
| Gamintojas: | Toolight |
Elegantiškas LED pakabinamas šviestuvas – tai prabangos kvintesencija įspūdingoje formoje. Apvali, žiedo formos konstrukcija su Brushed Gold apdaila, papuošta įspūdingais kristalais, suteikia erdvei rafinuotą ir modernų charakterį. Šis šviestuvas puikiai tiks kaip centrinis apšvietimo elementas ir juvelyrinis akcentas virš valgomojo stalo, svetainėje ar reprezentaciniame hole.
Konstrukcija pagrįsta tvirtu metaliniu rėmu, kuris yra idealus, subtilus pagrindas kristalams. Jų unikali vidinė struktūra nuostabiai laužia šviesą, sukurdama įspūdingus atspindžius patalpoje. Dėl to šviestuvas traukia akį ir žavi savo estetika net ir tada, kai yra išjungtas.
Šviestuvas siūlo du švietimo režimus, kuriuos galima lengvai keisti standartiniu sieniniu jungikliu. Integruotas LED šviesos šaltinis skleidžia jaukią, šiltą 3000K spalvą, puikiai tinkančią vakariniam poilsiui, arba ryškią, šaltą 6000K spalvą, kuri atgaivina erdvę ir pabrėžia modernų kristalų spindesį. Lynų ilgio reguliavimas leidžia pritaikyti šviestuvo aukštį prie interjero.
Tai stilingas ir itin dekoratyvus apšvietimas, kuriame patvarios medžiagos derinamos su modernaus „glamour“ estetika. Idealus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems funkcionalaus ir kartu itin išraiškingo elemento savo interjerui.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)