Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | LHJ113-3CP |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 150 mm |
| Plotis (mm) | 150 mm |
| Aukštis (mm) | 370 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1380 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 1501 - 2000 lm |
| Lempos spalva: | Baltas, auksinis šepetėlis |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 3000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | D |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 14W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Ieškote efektingo apšvietimo, kuris taptų Jūsų svetainės ar virtuvės puošmena? Lubinis LED šviestuvas LHJ113-3CP – tai modernus šviestuvas, sudarytas iš trijų matinių gaubtų, suformuojančių kaskadinę vertikalią struktūrą. Minimalistinės formos ir valyto aukso apdailos derinys leidžia šiam gaminiui puikiai derėti modernaus bei „glamour“ stiliaus interjeruose.
LED šviestuvas LHJ113-3CP – tai gaminys, kuriame dera preciziškas atlikimas ir madingas dizainas. Tai patikimas sprendimas ieškantiems ilgaamžio apšvietimo, kuris išlaikys savo estetines savybes daugelį metų.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)