Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | LHJ114-4CP |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 150 mm |
| Plotis (mm) | 150 mm |
| Aukštis (mm) | 465 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1370 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 2001 - 2500 lm |
| Lempos spalva: | Baltas, auksinis šepetėlis |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 3000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | E |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 17W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Ieškote apšvietimo, kuris išskirtų Jūsų interjerą ir suteiktų jam unikalų charakterį? Lubinis LED šviestuvas LHJ114-4CP – tai modernus šviestuvas su keturiais matiniais gaubtais, suformuojančiais efektingą vertikalią kaskadą. Dėl minimalistinės formos ir valyto aukso derinio šis šviestuvas tampa stilingu akcentu svetainėje, miegamajame ar moderniame prieškambaryje.
Pasirinkdami LED šviestuvą LHJ114-4CP, renkatės gaminį, kuriame dera modernūs sprendimai ir ištobulinta estetika. Solidus atlikimas ir apgalvotas dizainas paverčia šį šviestuvą puikia investicija kiekvienam, vertinančiam ilgaamžiškumą ir išskirtinį stilių savo namuose.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)