Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | LHJ119-CP |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 120 mm |
| Plotis (mm) | 440 mm |
| Aukštis (mm) | 630 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1350 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 1001 - 1500 lm |
| Lempos spalva: | Baltas, auksinis šepetėlis |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 3000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 18W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
LED pakabinamas šviestuvas LHJ119-CP – tai apšvietimas, kuriam nereikia jokių priedų: 12 matinių rutulių, išdėstytų elegantišku lanku, patys savaime sukuria dekoratyvų efektą. Jis puikiai tiks tiek virš valgomojo stalo, tiek svetainėje ar vonios kambaryje su aukštesnėmis lubomis.
Jei ieškote šviestuvo, kuris sujungia funkciją su dizainu ir kurio nereikia papildomai stilizuoti, LHJ119-CP yra būtent tai, ko ieškote.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)