Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | LHJ121-C |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 175 mm |
| Plotis (mm) | 260 mm |
| Aukštis (mm) | 90 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | juodas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 3000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 15W |
| Gamintojas: | Toolight |
Ieškote modernaus lubinio šviestuvo, kuris gerai apšviestų interjerą ir kartu atrodytų stilingai? LED plafonas LHJ121-C juodas – tai minimalistinis pasiūlymas, susidedantis iš dviejų susikertančių LED žiedų. Paprasta geometrinė forma užtikrina, kad šviestuvas puikiai tiktų modernioms, lofto bei minimalistinėms aranžuotėms, o matinė juoda apdaila suteikia jam elegantišką charakterį.
LHJ121-C – tai universalus lubinis šviestuvas, kuris gerai atrodo tiek moderniame miegamajame, svetainėje, tiek hole ar prieškambaryje. Minimalistinė forma ir subtili šviesa plafoną paverčia praktišku bei dekoratyviu interjero elementu.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)