Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | APP1911-C Black |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 630 mm |
| Plotis (mm) | 610 mm |
| Aukštis (mm) | 60 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 2001 - 2500 lm |
| Lempos spalva: | juodas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | neutralus |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 45W |
| Gamintojas: | Toolight |
Lubinis šviestuvas su modernia ir įspūdinga forma yra stilingas pasirinkimas minimalistiniams ir šiuolaikiniams interjerams. Kelių skirtingo dydžio apskritimų išdėstymas sukuria įdomią geometrinę kompoziciją, kuri traukia akį ir suteikia erdvei išskirtinį charakterį. Juoda apdaila pabrėžia modelio eleganciją ir puikiai dera su šiuolaikinėmis interjero tendencijomis.
Prie lubų montuojama konstrukcija atrodo lengva ir estetiška, kartu efektyviai paskirstydama šviesą patalpoje. Integruotas LED šviesos šaltinis užtikrina tolygų ir patogų apšvietimą kasdieniam naudojimui.
Tai modernus dizaino ir funkcionalumo derinys — idealus sprendimas svetainei, miegamajam, virtuvei, valgomajam, prieškambariui ir biuro erdvėms.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)