Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE058-C |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 600 mm |
| Plotis (mm) | 500 mm |
| Aukštis (mm) | 145 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 2501 - 3000 lm |
| Lempos spalva: | juodas, kitas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, neutralus, šiltas |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 70W |
| Papildomos funkcijos: | light color change |
| Gamintojas: | Toolight |
Modernus LED plafonas – tai išskirtinis lubinis šviestuvas, puikiai tinkantis moderniam, minimalistiniam, lofto ir skandinaviškam interjerui. Trijų persipinančių apskritimų forma suteikia erdvei dinamišką ir dizainerišką charakterį, o tamsios konstrukcijos ir medžio imitacijos dekoratyvinio elemento derinys suteikia šviestuvui itin stilingą ir šiuolaikišką išvaizdą. Tai puikus pasirinkimas svetainei, miegamajam, valgomajam, darbo kambariui ar prieškambariui.
Šviestuvo konstrukcija pagaminta iš metalo ir patvarios medžiagos, todėl užtikrinama estetiška apdaila ir ilgaamžiškumas kasdien naudojant. Apšviesti apskriti žiedai sukuria lengvą, erdvinę kompoziciją, kuri traukia akį tiek įjungus šviestuvą, tiek tada, kai jis tampa dekoratyviniu lubų elementu. Integruotas LED apšvietimas tolygiai paskirsto šviesą ir pabrėžia modernią šviestuvo formą.
Modelis siūlo 3 apšvietimo režimus, kurie keičiami pakartotinai įjungiant šviestuvą.
Pirmuoju režimu vienas apskritimas šviečia 6000K spalva, o kiti du – 3000K.
Antruoju režimu vienas apskritimas šviečia 3000K spalva, o kiti du – 6000K.
Trečiuoju režimu visi apskritimai skleidžia neutralią šviesą. Dėl to plafonas leidžia lengvai pritaikyti apšvietimo efektą prie paros laiko, nuotaikos ir interjero charakterio.
Tai funkcionalus ir dekoratyvus lubinis apšvietimas, jungiantis modernų dizainą, įdomų šviesos efektą ir kruopščiai parinktas medžiagas. Plafonas puikiai tinka interjerams, kuriuose svarbi tiek estetika, tiek originalus apšvietimo charakteris.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)