Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE060-C BRUSH GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 805 mm |
| Plotis (mm) | 530 mm |
| Aukštis (mm) | 105 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 3501 - 4000 lm |
| Lempos spalva: | auksinis šepetėlis |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, neutralus, šiltas |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 50W |
| Papildomos funkcijos: | light color change |
| Gamintojas: | Toolight |
Modernus LED lubinis šviestuvas (plafonas) tai stilinga lempa, puikiai tinkanti prie modernių, minimalistinių ir elegantiškų interjerų. Susikertančių stačiakampių forma suteikia erdvei geometrinės harmonijos ir dizaineriško charakterio, todėl šviestuvas idealiai tiks svetainėje, miegamajame, valgomajame ar prieškambaryje.
Šviestuvo konstrukcija pagaminta iš metalo ir plastiko su elegantiška Gold apdaila, kuri užtikrina stilingą išvaizdą ir ilgaamžiškumą kasdieniame naudojime. Stačiakampiai šviečiantys rėmai sukuria erdvinę kompoziciją, kuri atrodo įspūdingai tiek ją įjungus, tiek tuomet, kai šviestuvas veikia kaip intriguojantis lubų dekoro elementas. Integruotas LED šaltinis tolygiai išsklaido šviesą, pabrėždamas modernią formą ir sukurdamas malonų vizualinį efektą.
Plafonas turi du švietimo režimus, kurie lengvai keičiami dar kartą paspaudus sieninį jungiklį. Pirmuoju režimu abu stačiakampiai skleidžia neutralios spalvos šviesą 4000K, puikiai tinkančią kasdieniam naudojimui ir patogiam buvimui patalpoje. Antruoju režimu vienas rėmas šviečia šilta 3000K spalva, o kitas – šalta 6000K spalva, sukurdami unikalų, labai dekoratyvų ir modernų šviesos efektą.
Tai funkcionalus ir estetiškas lubų apšvietimas, apjungiantis tvirtas medžiagas, griežtą geometrinę formą bei įdomų veikimo principą, puikiai papildantis šiuolaikiškus ir drąsius interjerus.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)