Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE062-C |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 850 mm |
| Plotis (mm) | 500 mm |
| Aukštis (mm) | 105 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 2501 - 3000 lm |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, neutralus, šiltas |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 35W |
| Papildomos funkcijos: | light color change |
| Gamintojas: | Toolight |
Modernus LED plafonas – tai stilingas lubinis šviestuvas, puikiai tinkantis moderniam, minimalistiniam ir elegantiškam interjerui. Dviejų apskritimų forma suteikia erdvei lengvumo ir išskirtinio dizaino charakterio, todėl šis šviestuvas puikiai tiks svetainei, miegamajam, valgomajam ar prieškambariui.
Šviestuvo konstrukcija pagaminta iš metalo ir patvarios medžiagos, todėl užtikrinama estetiška apdaila ir ilgaamžiškumas kasdien naudojant. Apšviesti apskriti žiedai sukuria modernią kompoziciją, kuri įspūdingai atrodo tiek įjungus šviestuvą, tiek tada, kai jis tampa subtiliu lubų dekoratyviniu elementu. Integruotas LED šviesos šaltinis tolygiai paskirsto šviesą, pabrėždamas modernią šviestuvo formą ir sukuriantis malonų vizualinį efektą.
Plafonas siūlo du apšvietimo režimus, kurie keičiami pakartotinai įjungiant šviestuvą. Pirmuoju režimu abu apskritimai skleidžia neutralią 4000K šviesą, idealiai tinkančią kasdieniam naudojimui. Antruoju režimu vienas apskritimas šviečia šilta 3000K šviesa, o kitas – šalta 6000K šviesa, sukuriant dekoratyvesnį ir modernesnį apšvietimo efektą.
Tai funkcionalus ir estetiškas lubinis apšvietimas, derinantis patvarias medžiagas, modernų dizainą ir įdomų apšvietimo sprendimą, puikiai papildantis šiuolaikinius interjerus.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)