Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE095-C 50cm GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 490 mm |
| Plotis (mm) | 490 mm |
| Aukštis (mm) | 120 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, neutralus, šiltas |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 30W |
| Papildomos funkcijos: | light color change |
| Gamintojas: | Toolight |
Išskirtinis krištolinis plafonas – tai stilingas lubinis šviestuvas, puikiai tinkantis moderniems, „glamour“ ir „modern classic“ interjerams. Apvali forma su Gold apdaila suteikia erdvei prestižo ir juvelyrinio spindesio, todėl šis šviestuvas idealiai tiks elegantiškoje svetainėje, reprezentaciniame valgomajame, miegamajame ar prieškambaryje.
Šviestuvo konstrukcija pagaminta iš metalo ir daugybės kristalų, kas užtikrina įspūdingą vizualinį efektą ir aukščiausią estetiką. Blizgantys Gold žiedai sukuria tobulą rėmą krištolo elementams, kurie nuostabiai laužia ir išsklaido šviesą. Integruotas LED šaltinis skleidžia šviesą, kuriančią magišką atmosferą ir unikalius atspindžius patalpoje.
Plafonas turi du švietimo režimus, kurie lengvai keičiami dar kartą paspaudus sieninį jungiklį. Tai leidžia pasirinkti tarp jaukios, šiltos 3000K spalvos, idealiai tinkančios vakariniam poilsiui, ir ryškios, šaltos 6000K spalvos, kuri puikiai atgaivina erdvę ir suteikia jai išraiškingumo. Taip apšvietimą lengvai pritaikysite prie savo dabartinių poreikių ir nuotaikos.
Tai prabangus ir itin dekoratyvus lubų apšvietimas, apjungiantis tvirtas medžiagas, klasikinę eleganciją bei modernias technologijas, tampantis išraiškingu, spindinčiu akcentu bet kuriame išskirtiniame interjere.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)