Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Baterijos Tipas: | vonios |
|---|---|
| Montavimo būdas: | Grindinė |
| Spalva: | Juoda |
| Snapelio tipas: | Fiksuota |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas, Žalvaris |
| Snapelio diapazonas | 210 mm |
| Aukštis | 995 mm |
| Dengimo technologija: | Electroplating |
| Ryšio skersmuo: | 19 mm |
| Garantija: | 5 lat |
| Gamintojas: | Rea |
Įvertinkite eleganciją ir modernumą savo vonios kambaryje su REA Clif grindiniu vonios maišytuvu, kurio spalva matinė juoda. Matinė juoda atrodo elegantiškai ir labai šiuolaikiškai – puikiai išryškina šviesų foną (baltą, smėlio, akmenį, marmurą), tačiau taip pat gerai dera ir nuotaikingesniuose projektuose su tamsia keramika, mikrocementu ar medžiu. Pagamintas iš aukštos kokybės žalvario, grindinis maišytuvas ne tik pabrėš vonios salono interjerą, bet ir užtikrins patikimumą ilgus metus.
REA Clif grindinis vonios maišytuvas matinės juodos spalvos sujungia kasdienio maudymosi patogumą su praktiškais sprendimais: snapas palengvina vonios pripildymą, o komplektas su dušo galvute suteikia daugiau laisvės skalaujant vonią ar greitai perskalaujant plaukus. Tai pasiūlymas tiems, kurie nori, kad maudymosi zona atrodytų vientisai ir stilingai, užtikrinant patogumą ir patikimumą kiekvieną dieną.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)