Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Baterijos Tipas: | vonios |
|---|---|
| Montavimo būdas: | Sieninė |
| Spalva: | Šlifuotas plienas |
| Snapelio tipas: | Fiksuota |
| Medžiaga: | Žalvaris, ABS |
| Snapelio diapazonas | 225 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Dengimo technologija: | PVD |
| Ryšio skersmuo: | 1/2 colio |
| Jungčių atstumas | 150 mm |
| Garantija: | 5 lat |
| Gamintojas: | Rea |
Įvertinkite eleganciją ir modernumą savo vonios kambaryje su mūsų vonių maišytuvu Rivo, turinčiu Brushed Nickel apdailą. Tai puikus stiliaus ir funkcionalumo derinys, kuris sužavės kiekvieną vartotoją. Pagamintas iš geriausių medžiagų, šis vonios maišytuvas ne tik pabrėžs jūsų vonios kambario dizainą, bet ir užtikrins patikimumą bei ilgaamžiškumą metams.
Rivo Brushed Nickel vonios maišytuvas – tai pasirinkimas vertinantiems komfortą ir modernų dizainą. Dėl tvirtos žalvario konstrukcijos ir dėmesio kiekvienai detalei ši armatūra taps prabangia jūsų interjero puošmena. Pasirinkę REA prekės ženklo gaminį, būsite tikri dėl aukštos kokybės, užtikrinančios patogumą ir patikimumą kiekvieną dieną.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)