Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Baterijos Tipas: | vonios |
|---|---|
| Montavimo būdas: | Sieninė |
| Spalva: | Chrome |
| Snapelio tipas: | Fiksuota |
| Medžiaga: | Žalvaris, ABS |
| Snapelio diapazonas | 230 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Dengimo technologija: | Chrome plating |
| Ryšio skersmuo: | 1/2 colio |
| Jungčių atstumas | 150 mm |
| Garantija: | 5 lat |
| Gamintojas: | Rea |
Įvertinkite modernų dizainą ir aukščiausią kokybę savo vonios kambaryje su sieniniu „Rea Venti“ vonios maišytuvu, kurio apdaila – elegantiškas chromas. Ši išskirtinė armatūra yra juvelyrinės estetikos ir patikimo funkcionalumo derinys, suteiksiantis jūsų maudymosi zonai nesenstančio spindesio. Charakteringas rievėjimas kartu su veidrodiniu paviršiumi daro maišytuvą modernia ir išraiškinga detale bet kokiame interjere.
Vonios maišytuvas „Rea Venti Chromas“ – puikus pasirinkimas vertinantiems funkcionalius sprendimus ir rafinuotą estetiką minimalistinio, lofto ar modernaus stiliaus interjeruose. Pasirinkę šį modelį, įgaunate užtikrintą ilgaamžiškumą ir elegantišką akcentą, kuris lengvai papildys jūsų vonios kambario interjerą.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)