Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | APP1921-CP BLACK |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 360 mm |
| Plotis (mm) | 360 mm |
| Aukštis (mm) | 1310 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1150 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 2001 - 2500 lm |
| Lempos spalva: | juodas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | priklauso nuo lemputės |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 48W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Pakabinamas šviestuvas su modernia geometrine forma yra įspūdingas pasirinkimas minimalistiniams ir dizaino interjerams. Kelių skirtingų dydžių apskritimų, pakabintų skirtingame aukštyje, kompozicija sukuria dinamišką erdvinę struktūrą, kuri patraukia dėmesį ir suteikia interjerui lengvumo bei šiuolaikiško charakterio. Juoda spalva pabrėžia eleganciją ir puikiai atitinka dabartines interjero tendencijas.
Lengva konstrukcija, pakabinta ant plonų laidų, atrodo subtiliai, tačiau kartu yra išraiškingas dekoratyvinis akcentas. Integruotas LED šviesos šaltinis užtikrina tolygų ir komfortišką apšvietimą kasdieniam naudojimui, o žiedų išdėstymas sukuria įdomų vizualinį efektą.
Tai funkcionalumo ir modernaus dizaino derinys – puikiai tinka svetainei, valgomajam, laiptinei, holui ir komercinėms erdvėms.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)