Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | APP1923-CP BLACK |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 850 mm |
| Plotis (mm) | 210 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1000 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 1501 - 2000 lm |
| Lempos spalva: | juodas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | priklauso nuo lemputės |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 35W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Pakabinamas šviestuvas modernios, geometrinės formos – stilingas pasirinkimas minimalistiniams ir dizaineriškiems interjerams. Kelių skirtingo dydžio apskritimų kompozicija sukuria įdomų, dinamišką išdėstymą, kuris traukia akį ir suteikia erdvei šiuolaikišką charakterį. Juoda spalva pabrėžia eleganciją ir leidžia modeliui puikiai įsilieti į aktualias interjero tendencijas.
Lengva konstrukcija, pakabinta ant plonų laidų, atrodo subtiliai ir neapsunkina erdvės, tačiau išlieka ryškiu dekoratyviniu akcentu. Integruotas LED šviesos šaltinis užtikrina tolygų, komfortišką apšvietimą, idealų kasdieniam naudojimui.
Tai funkcionalumo ir modernaus dizaino derinys – puikiai tinka svetainei, valgomajam, virtuvei ar biuro erdvėms, kur svarbi estetika ir gerai suplanuota šviesa.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)