Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | LHJ120-CP |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 80 mm |
| Plotis (mm) | 80 mm |
| Aukštis (mm) | 235 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1420 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 0 - 500 lm |
| Lempos spalva: | rozinis auksas, skaidrus |
| Šviesos taškų skaičius: | 1 |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 3000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis |
| Galia: | 1W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Šviestuvas LHJ120-CP traukia dėmesį savo neeiliniu dizainu. Auksinės detalės ir rifliuotas gaubto paviršius suteikia interjerui unikalų šviesos efektą.
✔️ Dekoras rifliavimu per visą gaubto ilgį
✔️ Erdvinis, kristalinis šviesos efektas įjungus
✔️ Blizgaus, šviesiai rausvo aukso apdaila – elegancija ir spindesys
✔️ Kompaktiški matmenys – idealiai tinka virš stalo arba poilsio zonoje
✔️ Subtili forma, kuri praturtina interjerą
Šviestuvo gaubtas pagamintas iš tvirto akrilo su efektinga, aptakia struktūra. Naudojama švelni šilta šviesa sukuria nuotaikingą aurą, pabrėždama aplinkos detales ir tekstūras. Dėl savo dekoratyvaus pobūdžio jis yra ne tik šviesos šaltinis, bet ir interjero elementas.
LHJ120-CP modelis puikiai tinka kaip akcentas virš virtuvės salos, kavos staliuko arba elegantiškoje svetainėje. Jį galima sėkmingai jungti į 2–3 vienetų rinkinius, sukuriant vientisą šviesos kompoziciją.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)