Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE069-CP |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Ilgis (mm) | 800 mm |
| Plotis (mm) | 800 mm |
| Aukštis (mm) | 50 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 750 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 5000 lm + |
| Lempos spalva: | auksinis šepetėlis |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, neutralus, šiltas |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 70W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Modernus LED pakabinamas šviestuvas – tai elegantiškas apšvietimo sprendimas, puikiai tinkantis moderniam, minimalistiniam ir glamour stiliaus interjerui. Grakšti forma, pagrįsta viena užapvalinta kilpa, suteikia erdvei lengvumo ir dizaineriško charakterio, o subtili apdaila leidžia šviestuvui puikiai atrodyti svetainėje, miegamajame, valgomajame, drabužinėje ar prieškambaryje.
Šviestuvo konstrukcija pagaminta iš metalo ir patvarios medžiagos, todėl užtikrinama estetiška apdaila ir ilgaamžiškumas kasdien naudojant. Švelni, aptaki linija kartu su integruotu LED šviesos šaltiniu sukuria modernią dekoratyvią formą, kuri įspūdingai atrodo tiek įjungta, tiek kaip stilingas interjero akcentas. Pakabinimas ant plonų troselių papildomai pabrėžia visos konstrukcijos lengvumą.
Modelis siūlo 3 apšvietimo režimus, kurie keičiami pakartotinai įjungiant šviestuvą.
Pirmuoju režimu šviestuvas skleidžia neutralią 4000K šviesą.
Antruoju režimu šviečia šilta 3000K šviesa.
Trečiuoju režimu skleidžia šaltą 6000K šviesą. Dėl to apšvietimą galima lengvai pritaikyti prie paros laiko, interjero charakterio ir individualių poreikių.
Tai funkcionalus ir dekoratyvus apšvietimas, jungiantis modernų dizainą, įspūdingą išvaizdą ir praktišką šviesos spalvos keitimą. Pakabinamas šviestuvas puikiai tinka interjerams, kuriuose svarbi tiek estetika, tiek kasdienio naudojimo komfortas.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)