Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE071-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | Lubų - pakabinta |
| Plotis (mm) | 600 mm |
| Aukštis (mm) | 180 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 1000 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, šiltas |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 36W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Elegantiškas LED pakabinamas šviestuvas – tai efektingas apšvietimas „glamour“, „art deco“ ir „modern classic“ stiliaus interjerams. Apvali forma su gėlių struktūros stikliniais gaubtais puikiai tiks kaip pagrindinis šviesos šaltinis virš valgomojo stalo, svetainėje ar erdviame hole.
Konstrukcija pagrįsta metaliniu rėmu su Gold apdaila bei stiklu. Rievėtas diskų paviršius efektyviai išsklaido šviesą, o juvelyrinės detalės jų centre paverčia šviestuvą išraiškinga dekoracija net ir dieną.
Šviestuvas turi du švietimo režimus, kuriuos lengvai pakeisite standartiniu sieniniu jungikliu. Integruotas LED modulis skleidžia šiltą 3000K spalvą arba šaltą 6000K spalvą. Papildomas privalumas – laidai, leidžiantys patogiai reguliuoti aukštį.
Tai stilingas ir funkcionalus sprendimas, apjungiantis patvarias medžiagas bei originalų dizainą, tampa pagrindiniu bet kurio elegantiško interjero akcentu.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)