Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Montavimo būdas: | Ant stalviršio |
|---|---|
| Medžiaga: | Artificial Stone (kompozitinis akmuo) |
| Spalva: | Smėlinė, Akmens imitacija |
| Apdaila: | Matinis |
| Ilgis | 375 mm |
| Plotis | 255 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Forma: | Ovalus |
| Skylė baterijom: | Ne |
| Perpildymo anga: | Ne |
| Gamintojas: | Rea |
Įvertinkite gamtą ir modernumą savo vonios kambaryje su ant stalviršio montuojama praustuve REA Evora, kurios apdaila imituoja natūralų akmenį. Tai idealus neapdoroto dizaino ir funkcionalumo derinys, kuris sužavės kiekvieną vartotoją, ieškantį unikalių sprendimų. Pagaminta iš inovatyvaus REA kompozito, ši praustuvė ne tik pabrėžis jūsų vonios kambario stilių, bet ir užtikrins patikimumą bei ilgaamžiškumą metams.
Ant stalviršio montuojama praustuvė REA Evora – tai geriausias pasirinkimas vertinantiems komfortą ir gamtos įkvėptą modernų dizainą. Tobulas kiekvienoje detalėje atlikimas užtikrins, kad šis gaminys taps džiuginančia jūsų vonios kambario puošmena.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)