Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
- mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų
| Kriauklės ilgis | 830 mm |
|---|---|
| Kriauklės plotis | 550 mm |
| Kriauklės kameros gylis | 225 mm |
| skylė baterijom: | Taip |
| medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Spalva: | Šlifuotas auksas |
| Komplekte su kriaukle: | tarpinė, sifonas su koštuvu, tvirtinimo kabliukai, dangtelis |
| Drenažo angos skersmuo: | 90 mm |
| Kamštienos variantas: | universalus, su filtru |
| Sifono tipas: | Virtuvė, su galimybe prijungti indaplovę |
| Garantija: | Plieninei konstrukcijai – 120 mėn., kitiems elementams – 24 mėn |
| Gamintojas: | Rea |
Dviguba plautuvė Joel su Brushed Gold apdaila – tai modernaus dizaino ir praktiškumo derinys. Pagaminta iš patvaraus 2 mm storio Aisi 304 nerūdijančio plieno, ji pasižymi dideliu atsparumu ir didele darbo erdve, kuri gerokai palengvins kasdienius darbus virtuvėje. Šiltas auksinis atspalvis yra elegantiška, bet universali interjero detalė.
Rinkitės virtuvinę plautuvę Joel Brushed Gold, jei ieškote solidaus išpildymo, apgalvotos konstrukcijos ir didesnės nei vidutinė talpos, kuri pasiteisins bet kuriuose namuose.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)