Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE097-W |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 125 mm |
| Plotis (mm) | 200 mm |
| Aukštis (mm) | 805 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | netaikoma |
| Lempos spalva: | auksas, skaidrus |
| Šviesos taškų skaičius: | 5 |
| Naudotas siūlas: | E14 |
| Šviesos spalva: | priklauso nuo lemputės |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Ne |
| Energijos klasė: | netaikoma |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis |
| Didžiausia lemputės galia: | 40W |
| Gamintojas: | Toolight |
Elegantiškas sieninis šviestuvas su dekoratyviniais stiklo kristalais – tai įspūdingas apšvietimo sprendimas, puikiai derinantis praktinę funkciją su prabangia išvaizda. Lieknas, vertikalus siluetas ir kelių lygių konstrukcija traukia akį ir paverčia šviestuvą išraiškinga interjero puošmena. Tai puikus pasirinkimas svetainei, miegamajam, koridoriui, holui arba elegantiškai erdvei, įrengtai glamour, modern classic ar Niujorko stiliumi.
Sieninis šviestuvas pagamintas iš metalo ir stiklo kristalų derinio, todėl visuma atrodo itin stilingai ir kilniai. Skaidrūs, pailgi elementai gražiai išsklaido šviesą, sukurdami subtilų spindesį ir dekoratyvius atspindžius aplinkoje. Auksinės konstrukcinės detalės pabrėžia elegantišką lempos charakterį ir suteikia jai rafinuotą išvaizdą.
Šviestuvo viduje naudojamas E14 sriegis, todėl galima pasirinkti tinkamą šviesos šaltinį pagal savo poreikius. Toks sprendimas suteikia laisvę rinktis apšvietimo spalvą ir intensyvumą, todėl sieninis šviestuvas gali atlikti tiek papildomo, tiek dekoratyvinio apšvietimo funkciją.
Tai idealus pasiūlymas tiems, kurie ieško įspūdingos, prabangios formos sieninio apšvietimo. Sieninis šviestuvas su stiklo kristalais gražiai papildys interjero kompoziciją, įnešdamas elegancijos, lengvumo ir subtilaus spindesio.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)