Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE102-W GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 160 mm |
| Plotis (mm) | 235 mm |
| Aukštis (mm) | 280 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | netaikoma |
| Lempos spalva: | auksas, skaidrus |
| Šviesos taškų skaičius: | 2 |
| Naudotas siūlas: | E14 |
| Šviesos spalva: | priklauso nuo lemputės |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Ne |
| Energijos klasė: | A |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | 40W |
| Galia: | 2x40W |
| Gamintojas: | Toolight |
Išskirtinis sieninis šviestuvas – tai harmoningas modernaus dizaino ir klasikinio kristalų spindesio derinys. Pusapvalė konstrukcija su blizgančiu rėmu Gold ir kaskada išdėstytais stiklo elementais sukuria itin įspūdingą visumą, kuri puikiai papildys elegantiškos svetainės, miegamojo ar stilingo koridoriaus interjerą.
Šviestuvas pritaikytas šviesos šaltiniams su E14 lizdu, o tai užtikrina optimalų, nuotaikingą erdvės apšvietimą. Viršutinę šviestuvo dalį sudaro lygios, profiliuotos plokštės Gold, iš po kurių išnyra pailgi kristalai. Stiklo detalės gražiai laužia šviesą, sukurdamos fenomenalius atspindžius ant sienos ir suteikdamos interjerui prabangų charakterį.
Tai stilingas ir itin dekoratyvus apšvietimas, kuriame tvirtos medžiagos derinamos su juvelyrine modernaus „glamour“ estetika, tampantis žaviu akcentu ant bet kurios sienos.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)