Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | G172-W GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 190 mm |
| Plotis (mm) | 105 mm |
| Kabelio ilgis (mm) | 250 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 0 - 500 lm |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Galia: | 7W |
| Papildomos funkcijos: | aukščio reguliavimas |
| Gamintojas: | Toolight |
Stilingas sieninis šviestuvas su elegantiška, kabančia forma, kuri puikiai derina apšvietimo funkciją su dekoratyviniu charakteriu. Apvalus sieninis dangtelis ir subtili metalinė svirtis su auksine apdaila suteikia visumai lengvumo ir šiuolaikinės elegancijos. Ant laido pakabintas ovalus šviesos elementas traukia akį savo dekoratyvia forma ir paverčia šviestuvą efektingu interjero akcentu.
Sieninis montavimo elementas pagamintas iš metalo, kas užtikrina konstrukcijos ilgaamžiškumą ir estetišką apdailą. Šviečianti dalis pagaminta iš dekoratyvinės struktūros plastiko, kuris subtiliai sklaido šviesą ir sukuria malonų, jaukų efektą interjere. Papildomas privalumas yra dekoratyvinė auksinė detalė ovalios formos viduje, pabrėžianti modernų ir elegantišką lempos charakterį.
Modelis turi reguliuojamo ilgio laidą, todėl jo padėtį galima lengvai pritaikyti prie interjero išdėstymo ir individualių poreikių. Šviestuvas puikiai tiks svetainėje, miegamajame prie lovos, koridoriuje ar elegantiškoje poilsio zonoje, kur be praktinės funkcijos jis taip pat atliks stilingos dekoracijos vaidmenį.
Tai puikus pasirinkimas modernioms, elegantiškoms ir subtiliai prabangioms erdvėms, kuriose svarbus tiek funkcionalumas, tiek ištobulinta estetika.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)