Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | LHJ123-W |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 60 mm |
| Plotis (mm) | 200 mm |
| Aukštis (mm) | 200 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 0 - 500 lm |
| Lempos spalva: | juodas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 3000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Didžiausia lemputės galia: | - |
| Galia: | 8W |
| Papildomos funkcijos: | tilt angle adjustment |
| Gamintojas: | Toolight |
Ieškote modernaus sieninio šviestuvo, kuris būtų ne tik šviesos šaltinis, bet ir stilingas dekoratyvinis elementas? Sieninis LED šviestuvas LHJ123-W juodas – tai minimalistinis, geometrinės formos pasiūlymas, puikiai derantis moderniuose, lofto bei industrinio stiliaus interjeruose. Kontrastingi kvadratiniai elementai ir subtili šviesos linija sukuria efektingą kompoziciją, kuri patraukia dėmesį tiek įjungus šviesą, tiek dienos metu.
LHJ123-W puikiai tinka jaukiam apšvietimui prie lovos, veidrodžių, prieškambaryje ar moderniame vonios kambaryje. Tai pasiūlymas tiems, kurie vertina minimalistinį dizainą, subtilią šviesą ir nesenstančią estetiką moderniame pavidale.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)