Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE072-W GOLD |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 380 mm |
| Plotis (mm) | 180 mm |
| Aukštis (mm) | 130 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | stiklo, metla |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | auksas, skaidrus |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | šalta, šiltas |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | product_profile.value_ |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Galia: | 12W |
| Gamintojas: | Toolight |
Elegantiškas LED sieninis šviestuvas yra idealus pasirinkimas „glamour“, „art deco“ ir „modern classic“ stiliaus interjerams. Originali forma, sudaryta iš trijų stiklinių elementų, primenančių gėles, suteikia erdvei lengvumo, puikiai tinka kaip dekoracija svetainėje, miegamajame ar stilingame koridoriuje.
Konstrukcija pagaminta iš metalo su Gold apdaila bei stiklo. Rievėtas gaubtų paviršius gražiai išsklaido šviesą, sukurdamas efektingus atspindžius ant sienos. Auksinės detalės kiekvieno disko centre suteikia šviestuvui juvelyrinio puošnumo, todėl jis žavi net ir dieną.
Šviestuvas turi du švietimo režimus, kurie keičiami paprastu sieninio jungiklio paspaudimu. Integruotas LED šaltinis gali skleisti jaukią, šiltą 3000K spalvą arba ryškią, šaltą 6000K spalvą, todėl šviesą lengva pritaikyti prie esamų poreikių ir nuotaikos.
Tai funkcionalus ir itin dekoratyvus apšvietimas, apjungiantis patvarias medžiagas bei originalų dizainą, tapdamas išraiškingu bet kurio elegantiško interjero akcentu.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)