Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Montavimo būdas: | Ant stalviršio |
|---|---|
| Medžiaga: | Artificial Stone (kompozitinis akmuo) |
| Spalva: | Smėlinė, Akmens imitacija |
| Apdaila: | Matinis |
| Ilgis | 490 mm |
| Plotis | 370 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Forma: | Asimetrinis, Nestandartinis |
| Skylė baterijom: | Ne |
| Perpildymo anga: | Ne |
| Gamintojas: | Rea |
Suteikite savo vonios kambariui natūralios harmonijos su uždedamu praustuvu „Rea Isla Beige“. Šis išskirtinis modelis patraukia akį netaisyklinga, organiška forma bei natūralią uolą imituojančia apdaila. Pagamintas iš inovatyvaus Artificial Stone kompozito, jis yra tobulas grubios estetikos ir šiuolaikinio patvarumo derinys.
Praustuvas „Rea Isla Beige“ – tai puikus pasirinkimas modernaus, „wabi-sabi“, SPA ar gamtos įkvėpto stiliaus interjerams. Organiškos formos ir grubios akmens estetikos derinys paverčia jį itin efektingu įrangos elementu, kuris suteiks šilumos bet kokiam dizainui.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)