Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Montavimo būdas: | Ant stalviršio |
|---|---|
| Medžiaga: | Artificial Stone (kompozitinis akmuo) |
| Spalva: | Smėlinė, Akmens imitacija |
| Apdaila: | Matinis |
| Ilgis | 590 mm |
| Plotis | 380 mm |
| Aukštis | 170 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Forma: | Ovalus, Asimetrinis |
| Skylė baterijom: | Ne |
| Perpildymo anga: | Ne |
| Gamintojas: | Rea |
Suteikite savo vonios kambariui modernaus dizaino su uždedamu praustuvu „Zoe Marlo“. Šis modelis pasižymi unikalia asimetriška forma ir elegantiška apdaila, įkvėpta natūralaus marmuro. Pagamintas iš inovatyvaus kompozito Artificial Stone, jis yra idealus aukštos estetikos ir kasdienio patvarumo derinys.
Pasirinkę praustuvą „Zoe Marlo“, renkatės gaminį, kuris laužo standartus, derindamas drąsią asimetriją su nesenstančia elegancija. Tai puikus pasiūlymas ieškantiems unikalių ir stilingų sprendimų savo vonios kambariui.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)