Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Aukštis | 450 mm |
|---|---|
| Plotis | 400 mm |
| Gylis | 30 mm |
| LED apšvietimas: | Taip |
| Rėmas: | Taip |
| Rėmo spalva: | Auksas |
| Rėmo medžiaga: | Metalas |
| Anti-rasos: | Ne |
| Modelis: | Glam |
| galia | 12 W |
| Garantija: | 24 mėnesių |
| Gamintojas: | Rea |
45×40 cm LED veidrodis kosmetiniam staliukui yra elegantiškas ir itin praktiškas jūsų grožio zonos papildymas miegamajame, drabužinėje ar vonios kambaryje. Dėl stabilios baltos metalinės konstrukcijos ir integruoto apšvietimo šis modelis užtikrina profesionalias sąlygas kasdienei priežiūrai ir makiažo atlikimui.
Rinkdamiesi pastatomą LED veidrodį 45×40 cm, renkatės maksimalų patogumą ir modernų dizainą. Tai patikimas įrangos elementas, kuris dėl reguliuojamos šviesos spalvos ir intensyvumo padės jums sukurti nepriekaištingą makiažą bet kokiomis sąlygomis.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)