Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Aukštis | 475 mm |
|---|---|
| Plotis | 365 mm |
| Gylis | 85 mm |
| LED apšvietimas: | Taip |
| Rėmas: | Taip |
| Rėmo spalva: | Juoda |
| Rėmo medžiaga: | Metalas |
| Forma: | Stačiakampis |
| Anti-rasos: | Ne |
| Modelis: | Lumi |
| galia | 12 W |
| Garantija: | 24 mėnesių |
| Gamintojas: | Rea |
Atraskite naują kasdienės priežiūros dimensiją ir pasijuskite kaip profesionalioje vizažo studijoje su Pastatomas LED veidrodis Lumi Black 30×40 cm. Šis elegantiškas ir itin funkcionalus sprendimas sujungia modernų dizainą su tiksliu apšvietimu, kuris pabrėžia kiekvieną jūsų makiažo detalę ir užtikrina idealias darbo sąlygas bet kuriuo paros metu.
Pasirinkę REA Pastatomas LED veidrodis Lumi Black 30×40 cm, investuojate į aukščiausią atlikimo kokybę ir ilgaamžiškumą, kuris tarnaus ilgus intensyvaus naudojimo metus. Solidus pagrindas, intuityvus jutiklinis valdymas ir elegantiška juoda apdaila daro jį prabangiu bet kurio miegamojo ar drabužinės akcentu.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)