Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | APP1881-1W |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 400 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | aliuminio, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | pilka |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | neutralus |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Galia: | 9W |
| Gamintojas: | Toolight |
Pabrėžkite išskirtinį savo vonios kambario charakterį ir suteikite jam prabangos atspalvį. Šis modernus LED sieninis šviestuvas – tai elegantiško dizaino ir praktiško apšvietimo derinys, kuris puikiai tiks virš veidrodžio, taip pat kaip stilingas svetainės akcentas.
Sukurtas galvojant apie reiklius naudotojus, jis stebina ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu. Chromuoto atspalvio aliuminio konstrukcija suteikia jam išskirtinį charakterį, o skaidrus gaubtas subtiliai išsklaido šviesą, sukurdamas malonią, modernią atmosferą.
Neutrali LED šviesos spalva užtikrina kasdienį naudojimosi komfortą bei natūralų spalvų atkūrimą – tai idealiai tinka tiek kūno priežiūros procedūroms, tiek poilsiui.
Tai daugiau nei apšvietimas – tai detalė, kuri kuria viso interjero nuotaiką.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)