Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | APP1899-1W |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 400 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | aliuminio, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | auksinis šepetėlis |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | neutralus |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | G |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Galia: | 9W |
| Papildomos funkcijos: | tilt angle adjustment |
| Gamintojas: | Toolight |
Modernus LED sieninis šviestuvas yra elegantiškas sieninio apšvietimo sprendimas, idealiai tinkantis vonios kambariui, virš veidrodžio arba kaip dekoratyvinis apšvietimas svetainėje. Minimalistinė forma kartu su auksine šlifuota apdaila suteikia lempai stilingą ir laikui nepavaldų charakterį.
Konstrukcija pagaminta iš aliuminio, šlifuoto aukso spalvos, todėl užtikrinamas ilgaamžiškumas ir estetiška apdaila. Šviesos elementą sudaro skaidrus plastikinis gaubtas, kuris subtiliai išsklaido šviesą ir pabrėžia modernią lempos išvaizdą.
Sieninis šviestuvas turi reguliuojamą laikiklį, kuris leidžia tiksliai nustatyti šviesos kritimo kampą, o tai ypač pasiteisina apšviečiant veidrodį ar paveikslą. Naudojamas LED apšvietimas skleidžia neutralią šviesos spalvą, užtikrindamas naudojimo komfortą ir natūralų spalvų atkūrimą.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)