Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE005-1W |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 580 mm |
| Plotis (mm) | 180 mm |
| Aukštis (mm) | 65 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 501 - 1000 lm |
| Lempos spalva: | auksas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | neutralus |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, vaikų kambarys, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Galia: | 11W |
| Gamintojas: | Toolight |
Modernus LED sieninis šviestuvas su aukso spalvos šlifuotos tekstūros apdaila – tai elegantiškas pasirinkimas tiems, kurie vertina stilingą ir funkcionalų interjero apšvietimą. Paprasta, minimalistinė forma puikiai sujungia praktiškumą ir dekoratyvumą, todėl šviestuvas tampa estetišku modernaus interjero akcentu.
Aukso spalvos šlifuotos tekstūros apdaila suteikia šviestuvui išskirtinę ir rafinuotą išvaizdą, įnešdama į erdvę elegancijos ir subtilios prabangos pojūtį. Švelniai išryškinta paviršiaus struktūra gražiai atspindi šviesą ir pabrėžia modernų šviestuvo charakterį. Tokia apdaila puikiai dera su šviesiais paviršiais, marmuru, medžiu, stiklu ir tamsesniais aksesuarais, todėl šviestuvas idealiai tinka modern, glamour, modern classic, loft ar minimalistinio stiliaus interjerams.
Integruotas LED apšvietimas užtikrina tolygų ir komfortišką šviesos paskirstymą, kuris puikiai tinka kasdienėms priežiūros ir praktinio naudojimo veikloms. LED technologija išsiskiria energiniu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir patogiu kasdieniu naudojimu, todėl šis sieninis šviestuvas yra praktiškas sprendimas šiuolaikiniams interjerams.
Plona, geometrinė konstrukcija leidžia šviestuvui puikiai atrodyti sumontuotam virš vonios kambario veidrodžio, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas kaip papildomas apšvietimas kitose erdvėse. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško šviestuvo, derinančio modernią estetiką, elegantišką išvaizdą ir funkcionalumą.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)