Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE026-1W |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 600 mm |
| Plotis (mm) | 300 mm |
| Aukštis (mm) | 50 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | aliuminio, metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 1001 - 1500 lm |
| Lempos spalva: | juodas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | neutralus |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Galia: | 16W |
| Papildomos funkcijos: | tilt angle adjustment |
| Gamintojas: | Toolight |
Elegantiškas LED sieninis šviestuvas su matine juoda apdaila yra puikus pasirinkimas moderniems ir stilingiems interjerams. Minimalistinė forma ir laikui nepavaldi spalva leidžia šiam šviestuvui puikiai derėti tiek šviesiose, tiek tamsesnėse erdvėse, suteikiant joms šiuolaikiško charakterio ir išraiškingumo.
Juoda spalva su satino mato apdaila yra viena madingiausių šiuolaikinių interjerų apdailų. Ji puikiai tinka loft, industrial, modern, minimalist ir modern stiliaus erdvėms, puikiai derėdama su mediena, betonu, marmuru ir metaliniais akcentais. Dėl universalios formos šis sieninis šviestuvas gali atlikti tiek praktiško apšvietimo, tiek subtilaus dekoratyvinio elemento funkciją.
Šviestuvas turi modernų LED apšvietimą, skleidžiantį neutralią šviesos spalvą, kuri suteikia komfortišką ir natūralų erdvės apšvietimą. Tokio tipo šviesa puikiai tinka kasdieniam naudojimui — ji maloni akims ir tiksliai atkuria aplinkos spalvas. LED technologija papildomai užtikrina energinį efektyvumą ir ilgą tarnavimo laiką.
Didelis šio šviestuvo privalumas yra reguliuojama rankena, leidžianti patogiai reguliuoti šviesos kryptį ir pritaikyti apšvietimą prie esamų poreikių. Šis sieninis šviestuvas idealiai tinka montuoti virš veidrodžio vonios kambaryje, koridoriuje, virš paveikslo ar sieninės dekoracijos, sukuriant modernią ir funkcionalią apšvietimo zoną.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)