Vonios sieninis LED šviestuvas SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Naujumas
ID: 13339
    Pristatymo laikas iki 4 darbo dienų
  • Pasirinktas variantas dabar nepasiekiamas.
    Praneškite man, kai jis atvyks:
Techniniai parametrai
Modelis: SWE050-1W
Lempos tipas: sieninis šviestuvas
Ilgis (mm) 600 mm
Plotis (mm) 100 mm
Aukštis (mm) 50 mm
Maitinimas: Maitinimas ~ 220V - ~ 240V
Konstrukcijos medžiaga: aliuminio, Plastmasinis
Šviesos srautas: 501 - 1000 lm
Lempos spalva: juodas
Šviesos taškų skaičius: integruotas LED šaltinis
Naudotas siūlas: Integruotas LED šaltinis
Šviesos spalva: neutralus
Spalvos temperatūra: 4000K
Pridedamas šviesos šaltinis: Taip
Energijos klasė: F
Sandarumo klasė: IP20
Galia: 12W