Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .
| Modelis: | SWE055-W BLACK |
|---|---|
| Lempos tipas: | sieninis šviestuvas |
| Ilgis (mm) | 600 mm |
| Plotis (mm) | 98 mm |
| Aukštis (mm) | 43 mm |
| Maitinimas: | Maitinimas ~ 220V - ~ 240V |
| Konstrukcijos medžiaga: | metla, Plastmasinis |
| Šviesos srautas: | 1501 - 2000 lm |
| Lempos spalva: | juodas |
| Šviesos taškų skaičius: | integruotas LED šaltinis |
| Naudotas siūlas: | Integruotas LED šaltinis |
| Šviesos spalva: | neutralus |
| Spalvos temperatūra: | 4000K |
| Pridedamas šviesos šaltinis: | Taip |
| Energijos klasė: | F |
| Sandarumo klasė: | IP20 |
| Kambarys: | biuras, valgomasis, koridorius/laiptai, virtuvė, Svetainė, miegamasis, Universalus |
| Galia: | 18W |
| Gamintojas: | Toolight |
Įvertinkite eleganciją ir modernumą savo interjere su LED sieniniu šviestuvu, turinčiu Black apdailą. Tai unikalus sprendimas, jungiantis modernią estetiką su dideliu apšvietimo funkcionalumu. Dėl preciziško atlikimo ir grakščios konstrukcijos šviestuvas ne tik papuoš sieną, bet ir suteiks puikias sąlygas kasdienei priežiūrai ar subtiliam erdvės eksponavimui.
LED sieninis šviestuvas su Black apdaila yra idealus pasirinkimas ieškantiems harmonijos tarp išraiškingo dizaino ir praktiškumo. Paprasta geometrinė forma derinyje su gilia juoda spalva suteikia kiekvienam interjerui unikalią atmosferą ir modernią klasę. Pasirinkę šį apšvietimą investuojate į gaminį, pabrėžiantį madingą jūsų namų apdailos pobūdį.
Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!
Siunčiame užsakymus ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jų apmokėjimo (arba pasirinkdami atsiskaitymo grynaisiais variantą). Visos siuntos yra apdraustos ir kruopščiai bei saugiai supakuotos.
Siuntas iki 30 kg siunčia DPD kurjeris, o siuntas virš 30 kg – ekspedijavimo įmonė Rohlig-Suus. Dušo kabinos, durys ir kiti produktai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra, gabenami ant padėklų, vertikalioje padėtyje, ant specialiai pastatyto stovo.
Mes suteikiame galimybę naudoti greitus mokėjimus internetu, kuriuos atlieka gerbiamos ir visiškai saugios platformos „Przelewy24“, „PayByNet“ („Krajowa Izba Rozliczeniowa“) ir „Paypal“. Be šių formų, už prekes taip pat galite atsiskaityti tradiciniu banko pavedimu į mūsų sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui gavus prekes.
Mokėjimų sąskaitos numeris:
Santander Bank Polska S.A.
SWIFT: WBKPPLPP
EUR:
PL39 1500 1344 1213 4007 4271 0000
Mail: biuras@vonioskambarys-rea.lt
Pagalbos linija: +37066105655
(nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:00 iki 20:00)